CNC frézovanie milling

CNC frézovanie AL a duralu

Pokus o frézovanie AL. Frézovanie hliníka zvláda moja CNC fréza spoľahlivo, dôkazom čoho sú aj tieto frézované delené "nohy" podvozku pre Christen Eagle II. Veľmi ma to teší, pretože ma to posúva ďalej. :-) 

Štátne znaky

Ponúkam štátne znaky z dreva a plastu vo veľkostiach podľa priania zákazníkov. Max. veľkosť znaku môže byť 1110x660mm. Povrchová úprava dreva - morením a lakovaním.

Výroba atypických nábytkových prvkov

Pekne tvarované 2D aj 3D nábytkové doplnky z dreva - masívu môžu byť ozdobou každého domu alebo kancelárie. Stačí dobrý nápad a výsledok je na svete. :-) 

Písmenka a číslice z dreva pre deti a školákov

Písmenká a nápisy môžem vyrobiť z preglejky, MDF, alebo plastu v akomkoľvek fonte a veľkosti až do rozmeru 1110x660mm, bez povrchovej úpravy lakovaním, alebo maľovaním.Písmenká vyrezajú pekne na dverách, na stene, v škôlke, škole pre začínajúcich predškolákov a školákov. S písmenkámi a...

Rezby a reliefy

  S podporou počítačovej grafiky a CNC frézovania dokážem vyrezať do tvrdého dreva portrét, alebo akýkoľvek reliéf z 2D obrázku - fotografie. Princíp spočíva v potláčaní tmavých miest do pozadia a naopak ťahania svetlých miest do popredia. Výsledkom je relatívne uspokojivý 3D objekt- model,...

Erby, symboly a znaky

Vyrábam drevené erby rodov, miest a znaky, štátne znaky a znaky organizácii. Podkladom môže byť napríklad obrázok jpg, bmp, ktorý bude následne vyfrézovaný ako 3D objekt.

Reklamné a firemné tabule

Vyrábam drevené reklamné tabule a stítky vhodné do hotelov, reštaurácií, motelov... Použitie v exteriéri alebo interiéri.

Gravírovanie mosadze, dreva a plastu

Gravírovať sa dá do materiálov ako sú plasty, mosadz, meď, hlinník, drevo, MDF, preglejka, sklo, nerez. Je možné vygravírovať akýkoľvek text, alebo obrázok.